Artwork

Вміст надано Szósty Set. Весь вміст подкастів, включаючи епізоди, графіку та описи подкастів, завантажується та надається безпосередньо компанією Szósty Set або його партнером по платформі подкастів. Якщо ви вважаєте, що хтось використовує ваш захищений авторським правом твір без вашого дозволу, ви можете виконати процедуру, описану тут https://uk.player.fm/legal.
Player FM - додаток Podcast
Переходьте в офлайн за допомогою програми Player FM !

Wróciła PlusLiga! Długie mecze, pierwsze niespodzianki, udany start Będzina i koszmar PSG Stali Nysa

1:42:23

Поширити

Manage episode 440502193 series 1745941
PlusLiga wystartowała w cieniu powodziowej katastrofy w Polsce. Długi mecz w Zawierciu i mała niespodzianka w postaci zwycięstwa BOGDANKI LUK Lublin bez Wilfredo Leona w składzie - czy mecze należy skrócić? W meczu powracających trenerów górą Andrzej Kowal, Cuprum Stilon Gorzów wygrywa z Treflem Gdańsk 3:2, a świetny debiut notuje Chizoba Neves Atu. Projekt Warszawa dość łatwo ogrywa ZAKSĘ, która już na starcie pechowo na jakiś czas traci Bartosza Kurka, a Barkom Każany Lwów zdołał urwać seta Jastrzębskiemu Węglowi. W niedzielę falstart zaliczył Indykpol AZS Olsztyn, który po słabej grze uległ PGE GiEK Skrze Bełchatów 1:3. Udany powrót do PlusLigi zaliczył Nowak-Mosty MKS Będzin, ogrywając 3:0 niemrawy tego dnia GKS Katowice, a PSG Stal Nysa przekłada mecze w związku z tragedią w regionie. 🛎️Subskrybuj nasz kanał - wystarczy, że wejdziesz w ten link youtube.com/@SzostySet?sub_confirmation=1 Zostaw też łapkę w górę i daj znać w komentarzu co sądzisz o naszym ostatnim materiale - to dla nas bezcenne, dzięki! Możesz już nas wspierać również za pośrednictwem portalu Patronite: https://patronite.pl/Szostyset Za każdą złotówkę wsparcia dziękujemy i obiecujemy, że wykorzystamy ją dobrze! ❌Obserwuj nas Twitterze: https://twitter.com/SzostySet 👍Polub nas na Fejsie: https://www.facebook.com/6tyset 📷Śledz nas na Instagramie: https://www.instagram.com/szostyset 🎙️Słuchaj nas w podróży na Spotify: https://open.spotify.com/show/2YWOX7UzCGxqhRHrxYtifk?si=990c66ef33354b60 🎬Spis treści odcinka (00:00) Dramatyczna akcja obrony Nysy przed powodzią. (08:00) Kulisy odwołania meczu Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa. Trójgłos stron. (22:51) Steam Hemarpol Norwid Częstochowa przegrywa u Siebie w 1.meczu z MKS Ślepsk Malow Suwałki. (33:30) Aluron CMC Warta Zawiercie bez Aarona Russella i Mateusza Bieńka przegrywa z Bogdanką LUK Lublin w składzie której nie wystąpił Wilfredo Leon (54:02) PGE Projekt Warszawa wygrywa 3-0 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Kontuzja Bartosza Kurka. (1:03:10) Indykpol AZS Olsztyn zalicza falstart przegrywając 1-3 z PGE GiEK Skrą Bełchatów (1:13:50) Nowak Mosty MKS Będzin ogrywają zaskakująco łatwo GKS Katowice pokazując bardzo zorganizowaną grę (1:21:20) Kosmiczny Fornal, cenna wygrana Cuprum Stilon Gorzów nad Treflem Gdańsk (1:27:05) Telefony do studia Sponsorem podcastu jest Spółka INVEST HOUSE PLUS powstała w 2014r. Firma specjalizuje się w kompleksowym wykończeniu obiektów budowlanych, remontach budynków, własnych inwestycjach deweloperskich oraz wykonywaniu konstrukcji żelbetowych na obszarze całego kraju. Realizuje liczne zadania z sektora zamówień publicznych. INVEST HOUSE jest cenionym partnerem znanych marek budowlanych. Wśród klientów można wyróżnić jednostki samorządu terytorialnego, służby wojskowe, oraz firmy prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania. Wymarzone mieszkanie już od 7 900,00 zł/m2 orzechowaosada.pl