Aktualitet відкриті
[search 0]
більше
Download the App!
show episodes
 
Artwork

1
AS - Aktualiteti Sportiv

Brendon Salih, Petrika Vangjeli

Unsubscribe
Unsubscribe
Щомісяця
 
Aktualiteti sportiv Nga Petrika Vangjeli dhe Brendon Salih. Podcast dedikuar analizave, informacioneve, statistikave dhe kurioziteteve nga bota e sportit. Fokusi kryesor i këtij podcasti do të jetë komentimi i pesë kampionateve kryesore në Evropë, Kupave të Evropës, Champions League, si dhe NBA, Formula1 e të tjera.
  continue reading
 
Loading …
show series
 
Komenti dhe analiza e ndeshjeve të ekipeve kombëtare evropiane në Nations League. Rezultatet e dobëta të Shqipërisë, dhe performancat e skuadrave të mëdha, si Gjermanisë, Italisë, Spanjës, Anglisë, Francës etj.Petrika Vangjeli, Brendon Salih.
  continue reading
 
Finalet e Europa League dhe Conference League; fundjava me kampionatet evropiane; lufta për titull dhe Evropë në Angli dhe Itali; merkatoja në Spanjë; Mbape dhe Lewandowski, finalja e kupës në Gjermani.Petrika Vangjeli, Brendon Salih.
  continue reading
 
Analiza dhe komentet e aktualitetit në kampionatet evropiane, lufta për titujt në Angli dhe Itali, gara për të kapur vendet që të kualifikojnë në kompeticionet evropiane, finalet e kupave, lëvizjet e para në tregun e futbollistëve.Petrika Vangjeli, Brendon Salih.
  continue reading
 
Podcast dedikuar analizave, informacioneve, statistikave dhe kurioziteteve nga bota e sportit. Komentimi i pesë kampionateve kryesore në Evropë, Kupave të Evropës, Champions League, si dhe NBA, Formula1 e të tjera.Petrika Vangjeli, Brendon Salih.
  continue reading
 
Loading …

Короткий довідник