Rebecca Goldberg - Detroit Underground Ambient/Downtempo Detroit Quarantine Mixtape

1:42:09
 
Поширити
 

Manage episode 257629559 series 1001600
Зроблено Detroit Underground і знайдено завдяки Player FM та нашій спільноті. Авторські права належать видавцю, а не Player FM, і аудіоматеріали транслюються безпосередньо з сервера видавця. Натисніть на кнопку Підписатися, щоб слідкувати за оновленнями в Player FM або скопіюйте і вставте посилання на канал до іншої програми для подкастів.
Tracklist: 1. Eva Schlegel - Cassiel [from Thoughtforms] @plague_warrior https://detund.bandcamp.com/track/cassiel 2. K.P.Z.I.S. - Icaro 3.2 [from Icaro] @kpzis https://detund.bandcamp.com/track/icaro-32 3. Cedric Elisabeth - Transmission [from Facing Reality EP] @cedricelisabeth https://detund.bandcamp.com/track/transmission 4. Alexandra Atnif - Supersymmetry @alexandra_atnif [from Supersymmetry] https://detund.bandcamp.com/track/supersymmetry 5. The Allegorist - Humandroid Lovers [from Hybrid Dimension I] @theallegoristmusic https://theallegorist.bandcamp.com/track/humandroid-lovers 6. Galcid - Mirror [from galcid’s ambient works] @galcid_insta https://detund.bandcamp.com/track/mirror 7. Vladislav Delay - Two [from untitled circa 2014] @vladislav.delay https://detund.bandcamp.com/track/two 8. MLTPLX - Insomnia ft. Musique de null part [from MLTPLX] https://detund.bandcamp.com/track/insomnia-ft-musique-de-nulle-part 9. 30drop - Coded Transmission [from Tools For The Dimensional Step LP] @30drecords https://detund.bandcamp.com/track/coded-transmission 10. Arseny - Of Pain & Pleasure [from Return to Nothing] @arseny.__ https://detund.bandcamp.com/track/of-pain-pleasure 11. Broken Haze - Generated_ [from GENERATED] @brokenhaze https://detund.bandcamp.com/track/generated 12. SciFiSol - Twist Her [from Experimental Drawingboard] @scifisol_music https://detund.bandcamp.com/track/twist-her 13. Dusha - One with Everything (feat. Amos) [from Dissolution of Ego] @tulpa.dusha https://detund.bandcamp.com/track/one-with-everything-dusha-feat-amos 14. DINAMITE - Sovereign [from Excelsior] @dinamite_music https://detund.bandcamp.com/track/sovereign 15. Daniel Troberg - A New Waveform Of Life [from Isolation EP] @danieltroberg https://detund.bandcamp.com/track/a-new-waveform-of-life 16. Jesse Somfay - Soak Scalene [from BRIGHT BLACK BOREALIS] @somfay https://detund.bandcamp.com/track/soak-scalene 17. tehn - weathervane [from eighteenth / weathervane] https://detund.bandcamp.com/track/weathervane

31 епізодів